הרכבה עצמית

בפארק ישנם שני מתחמי יום הולדת, בחבילה זו אתם מקבלים את המתקנים של הפארק, מתחם אחד לטובת חגיגת יום ההולדת שכוללת כסאות ושולחנות בנוסף אתם זוכים לקבל את האטרקציות המופיעות מטה, עליהן אתם יכולים להוסיף אטרקציות מקטגוריה 'אטרקציות להוספה'.

השכרת מתחם יום הולדת: 1,600 ש"ח 

עלות השכרת כלל הפארק: 2,400 ש"ח

מתחמי ישיבה מוצלים עם מספר רב של כיסאות ושולחנות שבהם תנוחו בשלווה ותסעדו, בנוסף מדשאת דשא ענקית שבה תוכלו לעשות פיקניק לכל המשפחה !

משחקייה - מתחם מתוחם שם ילדיכם יתענגו על מגלשות מגוונות, קיר טיפוס, נדנדות, קליעה לסל, מכוניות צעצוע, ועוד מגוון פעילויות.

שתי פינות ליטוף ענקיות והאכלה, המחולקות למתחם בע"ח גדולים וקטנים וכוללות בין היתר ארנבונים, שרקנים, תוכי, ומתחם בע"ח גדולים, שם תפגשו חיות משק, בניהם, עזים, צבי ענק, כבשים ועוד!

מתחם משחקי כדור - מתחם ענק של משחקים, כגון פינג פונג, כדורגל שולחן, סנוקר.  מגרש כדורגל וכדורסל ועוד שפע בלתי נגמר.

עמדות האכלה לכבשים, עזים, יעלים ועוד ! בפארק דיר ענק עם כבשים מכל הגדלים אותם ילדיכם יוכלו ללטף ולהאכיל, בנוסף לאורך החווה ישנם מספר מתחמי אוכל שם ילדכם יוכלו להאכיל את בעלי החיים בחווה.

פינת יצירה לקטנים – כל ילדי יום ההולדת מקבלים דף עם ציורי בעל חיים ונסיכות ונסיכות אותם הם יצבעו בעזרת צבעי גוש ממים (צבעי גועש אינם רעילים ויורדים בכביסה)

בבאגי פדלים - כלל המבקרים יוכלו להשתמש ללא הגבלה בכלי הבאגי הקיימים בפארק במגוון גדלים שמתאימים לילדים ולמבוגרים כאחד, בעזרתם ניתן לסייר ברחבי החווה בהנאה.

הגן הקסום כשתכנסו לתוכו תרגישו בטבע, עם מגוון בעלי כנף שחגים מעל ראשכם, אתם תנסו לזהות את בעל הכנף.

עמדת קפה שחור ותה חופשית לכל מוזמני היום הולדת !

wood.png

אטרקציות להוספה

מפעילת יום הולדת מקצועית שתבצע סיור לימודי על כלל בעלי בחיים בפארק, במהלכו  תזכו להכיר בין היתר את חיות הבר שלנו ואת הסיפור של כל בעל חיים וכיצד הגיע אלינו ולבסוף תערוך לילדיכם מסיבת יום הולדת בלתי נשכח ! 

עלות: 600 ש"ח ללא מע"מ

מדריך יבצע סיור לימודי על בעלי בחיים בפארק, במהלכו יכיר לילדיכם את חיות הבר והמשק שלנו ויספר את סיפורם של בעל חיים וכיצד הגיעו אלינו.

עלות: 300 ש"ח ללא מע"מ

כל מבקר שמגיע עם הקבוצה מכין פיתה בטאבון בעזרת מערוך, ולאחר מכן נאפה אותה בטאבון מקצועי עם שוקולד למריחה. (**במידה וישנם ילדים אלרגניים יש לעדכן לפני את מנהל הפארק)

עלות: 300 ש"ח ללא מע"מ

 ** מתנפח מים ענקי !  במתחם הדשא תוצב מגלשת מים ענקית בעלת 2 נתיבים והיא תופעל לאורך כל היום לטובת כלל המבקרים ! (**בעונת הקיץ בלבד)

עלות: 400 ש"ח ללא מע"מ

רכיבה על סוס פוני - כל ילדי יום ההולדת יזכו לעשות סיבוב אחד על סוסי הפוני הקסומים שלנו בליווי אנשי הצוות.

עלות: 500 ש"ח ללא מע"מ